Ahmad Tea London Herbalist Mieszanka herbat owocowo-ziołowych 115 g (10x1,5 g, 50x2 g) X8
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Ahmad Tea Herbalist - zestaw owocowo-ziołowych naparów 6 x 10 torebek aluminiowych. PRODUKT , WYSOKIEJ JAKOŚCI. Ten zestaw jest idealnym wyborem dla miłośników owoców i herbat ziołowych. Każdy z sześciu naparów w tym zestawie ma swój niepowtarzalny smak pochodzący z bogatych, składników, dzięki czemu jest idealnym prezentem dla Ciebie lub bliskiej osoby. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz oczyszczającego zastrzyku z jagód, odrobiny uspokajającego rumianku, czy detoksykacji, ten zestaw wspomagający pragnienie pomoże Ci przetrwać każdy dzień. Mistrzowie Herbaty używają tylko 100% składników do tych owoców i naparów ziołowych. Stworzony, aby smakować dobrze, a także dobrze ci się podobać, każdy z nich oferuje świeże smaki i błogo odważne aromaty.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 60 |
| Rodzaj | Owocowa, Ziołowa |
| Smak | |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Zjednoczone Emiraty Arabskie |
| Zawartość netto | 115 g |
| Parzenie - temperatura wody | 95-98 |
| Składniki | Mixed citrus: hibiskus, jabłko, aromat 8,5%, słodkie liście jeżyny, skórka z pomarańczy 4%, dzika róża, skórka z cytryny 1%. lemon&ginger: jabłko 30%, imbir 20%, trawa cytrynowa 20%, hibiskus 20%, skórka pomarańczy 5%, aromat cytrynowo-limonkowy 5%. rosehip, hibiscus&cherry: dzika róża 65,1%, hibiskus 30%, aromat 4,4%, wiśnia 0,5%. mixed berries&hibiscus: hibiskus 43%, jabłko, liście jeżyny 13%, aromat 7,3%, czarny bez 4%, skórka z pomarańczy, dzika róża 2%, borówki 0,1%, jagody 0,1%, maliny 0,1%. camomile&lemongrass: rumianek 90%, trawa cytrynowa 10%. detox: koper włoski 14%, mięta pieprzowa 14%, liście brzozy 13%, rozmaryn 13%, korzeń mniszka lekarskiego 11%, ziele mniszka lekarskiego 11%, liście pokrzywy 10%, korzeń imbiru 10%, liście jeżyny 4%. |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,34 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: levant foods sp. z o.o. ulica i numer: smoluchowskiego 11a kod pocztowy i miasto: 60-179 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 50 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | poniżej 5 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 1 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | <0,1 |
| Zawartość węglowodanów | 0,2 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|