After Eight Lody miętowe z płatkami czekolady 5 l
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Lody miętowe z płatkami czekoladowymi.
Parametry produktu
| Smak | Miętowy |
|---|---|
| Dodatki | Z czekoladą ciemną |
| Składniki | Mleko odtłuszczone odtworzone, syrop glukozowy, cukier, tłuszcz kokosowy, płatki czekoladowe (5%) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator: lecytyny (z soi), aromat], mleko w proszku odtłuszczone, emulgator (e 471), stabilizatory (e 412, e 410), barwnik (e 141), olejek miętowy. może zawierać: orzeszki ziemne, orzechy, jaja i zboża zawierające gluten. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 2,83 kg |
| Pojemność | 5000 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,98 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: froneri polska sp. z o.o. ulica i numer: wojska polskiego 3 kod pocztowy i miasto: 39-300 mielec pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 210 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 880 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,3 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9,3 g |
| Cukry | 18 g |
| Zawartość węglowodanów | 28 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E412 Guma guar, E410 Mączka chleba świętojańskiego, guma karobowa, E471 Mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych, E141 Kompleksy miedzi z chlorofilem i jego pochodnymi |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator, Stabilizator, Barwnik |
| Zawiera aromaty | Tak |