Opis szczegółowy
Odkryj wyjątkowy smak herbaty Earl Grey – jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych herbat na świecie. Starannie wyselekcjonowane liście czarnej herbaty są aromatyzowane olejkiem bergamotowym, który nadaje naparowi charakterystyczną cytrusową nutę. Ta kombinacja sprawia, że Earl Grey oferuje niepowtarzalne wrażenia smakowe. Każda filiżanka tej aromatycznej herbaty nie tylko zaspokoi Twoje kubki smakowe, ale także poprawi samopoczucie i zapewni chwile pełne relaksu. Idealna na każdą porę dnia, herbaty Earl Grey to doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie wyjątkowy smak i aromat.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
| Rodzaj | Earl grey, Czarna |
| Smak | |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Sri Lanka |
| Zawartość netto | 30 g |
| Parzenie - temperatura wody | 70-85 |
| Składniki | Herbata czarna, aromat |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bifix wojciech piasecki sp.j. ulica i numer: górki małe ul. dworska 33 kod pocztowy i miasto: 95-080 tuszyn pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 208 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 540 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
Inne informacje o zawartości