Ace Odplamiacz White 1L X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Nowy odplamiacz Ace do białych tkanin z aktywnym tlenem ożywia biel bez chloru.
Parametry produktu
| Rodzaj środka | Płyn |
|---|---|
| Zastosowanie | Do tkanin białych |
| Rodzaj plam | Wszystkie rodzaje plam |
| Skład | 5-15 % związki wybielające na bazie tlenu <5 % niejonowe środki powierzchniowo czynne rozjaśniacze optyczne kompozycje zapachowe |
| Sposób użycia | Rozprowadzić na powierzchni plamy |
| Dozowanie | 120ml na pranie |
| Dodatkowe właściwości | dezynfekcja , higienizacja |
| Waga jednostkowa brutto | 1,13 kg |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/10/86/1/1086146.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia | Działa drażniąco na skórę . działa drażniąco na oczy |
| Zagrożenie | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Orbico sp. z o.o. Ulica i numer: Salsy 2 Kod pocztowy i miasto: 02-823 Warszawa PL |
| Zawartość nominalna | 1000 ml |
| Trwałość od otwarcia | 18 mies. |
| Krótki opis marketingowy | ACE ODPLAMIACZ WHITE 1L |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 50 op. zb. (DU) |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Unikać kontaktu z oczami. Jezeli produkt dostanie się do oczu, dokładnie spłucz wodą., Myć ręce po użyciu. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |