Aakerman Kawior Królewski Lumpfish 50g X10
dodaj do przechowalni
0
Opis
Kawior od zawsze był synonimem luksusu i jest nim po dziś dzień. Jeżeli chcesz wyjątkowo udekorować potrawę dla gości lub samemu rozkoszować się smakiem tych delikatnych kuleczek, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Ogromnym atutem kawiorów AAKERMAN jest wysoka zawartość kwasów Omega-3, korzystnie wpływających na nasze zdrowie.
Warunki przechowywania
Temperatura przechowywania 2-8 ?. Po otwarciu wykorzystać w ciągu 7 dni.
Składniki
IKRA TASZY (Cyclopterus lumpus) (90%), sól, woda, barwniki (E150d, E133, E120), konserwanty (E212
E202), stabilazor (E415), kwas cytrynowy (E330). Pochodzenie Północno-wschodni Ocean Atlantycki,
Alergeny
RYBY
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 350/ 85 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 4.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.1 g |
| Węglowodany | 0.2 g |
| Cukry | 0 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 10 g |
| Sól | 5.5 g |