AKUKU! Zdrowocki Żelki o obniżonej zawartości cukrów 90 g X30
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Żelki z sokiem owocowym o obniżonej zawartości cukrów
Parametry produktu
| Typ | Żelki |
|---|---|
| Rodzaj | W własnym soku |
| Smak | Owocowy |
| Zawartość netto | 90 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 330 dni (dzień) |
| Składniki | Syrop glukozowy cukier sok owocowy 20% (z zagęszczonego soku owocowego) woda żelatyna wieprzowa regulator kwasowości: kwas jabłkowy koncentraty roślinne: marchew, pomarańczowa marchew, spirulina, wiśnia, czarna porzeczka, krokosz barwierski substancja glazurująca: wosk carnauba oleje roślinne (kokosowy, rzepakowy) aromaty |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| O obniżonej zawartości [nazwa składnika odżywczego] | cukrów |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: colian ulica i numer: zdrojowa 1 kod pocztowy i miasto: 62-860 opatówek pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 346 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1470 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,2 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 35 g |
| Zawartość węglowodanów | 80 g |