ACE COLOR odplamiacz 1l X8
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Wyspecjalizowany odplamiacz, który skutecznie usuwa nawet uporczywe plamy i zabrudzenia.
Usuwa plamy z czerwonego wina, kawy, herbaty, trawy, błota, gliny, oraz tłuszczu
Nie zawiera chloru, dlatego bezpiecznie usuwa plamy z tkanin kolorowych, białych i delikatnych, w tym również z jedwabiu i wełny,
Pomaga ożywić kolory i utrzymać ich intensywność,
Łatwy w użyciu.
Daje świetne efekty we wszystkich temperaturach.
Parametry produktu
| Rodzaj środka | Płyn |
|---|---|
| Zastosowanie | Do tkanin kolorowych |
| Rodzaj plam | Kawa, Wino, Herbata, Tłuszcz, Trawa, Ziemia |
| Skład | Nadtlenek wodoru <8% |
| Sposób użycia | Do prania |
| Dozowanie | 100ml na pranie |
| Dodatkowe właściwości | Przyjemny zapach |
| Waga jednostkowa brutto | 1,05 kg |
| Liczba standardowych wsadów pralki | 10 szt. |
| Objętość każdego kubka pomiarowego | 100 ml |
| anionowe środki powierzchniowo czynne | mniej niż 5% |
| fosfoniany | mniej niż 5% |
| kompozycje zapachowe | mniej niż 5% |
| niejonowe środki powierzchniowo czynne | mniej niż 5% |
| rozjaśniacze optyczne | 30% i więcej |
| substancje dezynfekujące | 30% i więcej |
| związki wybielające na bazie tlenu | 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/85/52/855221.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia | H315 - działa drażniąco na skórę h319 - działa drażniąco na oczy |
| Zagrożenie | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Orbico sp. z o.o. Ulica i numer: Salsy 2 Kod pocztowy i miasto: 02-823 Warszawa PL |
| Zawartość nominalna | 1000 ml |
| Trwałość od otwarcia | 24 mies. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Zawsze przechowuj produkt w oryginalnym pojemniku., Nie połykać. Jeśli produkt został połknięty, skonsultuj się z lekarzem., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, Unikać kontaktu z oczami. Jezeli produkt dostanie się do oczu, dokładnie spłucz wodą. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |