Opis szczegółowy
ABRAMCZYK Łosoś Pacyficzny (Gorbuscha / Keta) Filety Bez Skóry Bez Dodatków 10% 450/500G
Parametry produktu
| Składniki | Łosoś pacyficzny keta/gorbusha filet b/s 100%. |
| Gatunek ryby | Łosoś |
| Sposób obróbki | Filety |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | Mrożone |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny, Stany Zjednoczone, Rosja |
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Stany Zjednoczone, Rosja, Chiny |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Glazura | 10 % |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Obszar połowu (FAO) | Północno-zachodnia część Oceanu Spokojnego, Północno-wschodnia część Oceanu Spokojnego |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Stopień rozdrobnienia | Filet, porcja fileta |
| Część ryby | Cały filet, porcje fileta (część brzuszna, część środkowa, część ogonowa) |
| Ilość pojedynczych porcji w opakowaniu jednostkowym | Nd |
| Rodzaj narzędzia połowowego | Sieci denne oplątujące |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Oncorhynchus keta / gorbuscha |
| Typ | Paczkowany |
| Waga jednostkowa brutto | 0,59 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków ryby | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: abramczyk sp. z o.o. ulica i numer: inflancka 7 kod pocztowy i miasto: 85-776 bydgoszcz pl |
| Masa netto (bez glazury) | 450 g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w temeraturze poniżej -18ºc - do daty minimalnej trwałości. |
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Stosowanie - propozycje podania | Do spożycia po obróbce termicznej. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób użycia: po opłukaniu pod bieżącą wodą produkt gotowy do obróbki termicznej: smażyć na rozgrzanym oleju około 10 minut lub gotować we wrzątku około 7 minut. |
Wartość odżywcza
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wielkość porcji | 150 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość błonnika (ogólnie) | 0 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |