7 zbóż MEN z ananasem i mandarynką Bakoma 300 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Z dodatkami |
|---|---|
| Smak | Ananasowy, Mandarynkowy |
| Składniki | mleko, mleko zagęszczone odtłuszczone, cukier trzcinowy, śmietanka, ananas 2,8%, mandarynka 2,8%, zboża 1,4%: jęczmień, pszenica, żyto, owies, gryka, ryż, pszenica orkisz; otręby pszenne, ziarna słonecznika 0,9%, ziarna dyni 0,3%, kultury bakterii jogurtowych. Może zawierać orzechy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 300 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,31 kg |
| Producent: | Bakoma Sp. z o.o.Ulica i numer: Połczyńska 97AKod pocztowy i miasto: 01-303 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 95 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 399 kJ |
| Wielkość porcji | 300 g |
| Zawartość białek | 3,4 g |
| Zawartość soli | 0,13 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,5 g |
| Cukry | 12,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 14,4 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawartość owoców/warzyw/orzechów w produkcie | 8,2 % |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |