Opis szczegółowy
4MOVE ACTIVE VITAMIN B-FORMULA RASPBERRY & DRAGONFRUIT FLAVOUR.
Pasteryzowany gazowany napój o smaku malina - dragonfruit z dodatkiem witamin (witamina C, niacyna, witamina B6, witamina B12) i składników mineralnych (cynk, jod). Zawiera substancje słodzące. Zawiera źródło fenyloalaniny. Wyprodukowany z zagęszczonego soku owocowego (zawartość soku min. 20 %).
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
| Pojemność | 330 ml |
| Smak | malinowy, Smoczy owoc |
| Składniki | Woda, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (20 %), dwutlenek węgla, kwas: kwas cytrynowy; naturalny aromat dragonfruit z innymi naturalnymi aromatami, naturalny aromat malinowy z innymi naturalnymi aromatami, koncentrat z czarnej marchwi, aromaty, substancje słodzące: aspartam, acesulfam k; glukonian cynku, jodek potasu, witaminy: witamina c, niacyna, witamina b6, witamina b12. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foodcare sp. z o.o. ulica i numer: spokojna 4 kod pocztowy i miasto: 32-080 zabierzów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 455 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Ewentualny osad jest zjawiskiem naturalnym. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 6,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 7,6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 11 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 36 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 149 kJ |
| Wielkość porcji | 330 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,4 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 2 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 7 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 3 %RWS |
Witaminy i składniki mineralne
| Cynk (%RWS) | 30 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 4,8 mg/100ml |
| Niacyna (%RWS) | 30 %RWS |
| Witamina B12 | 0,76 μg/100ml |
| Cynk | 3,03 mg/100ml |
| Jod | 11,25 μg/100g |
| Jod (%RWS) | 7,5 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,42 mg/100ml |
| Witamina B6 (%RWS) | 30 %RWS |
| Witamina C | 24 mg/100ml |
| Witamina C (%RWS) | 30 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera źródło fenyloalaniny, zawiera aspartam (źródło fenyloalaniny), zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera aromaty | Tak |