mccain frytki ze słodkich ziemniaków sweet potato 500 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Proste |
|---|---|
| Sposób przygotowania | Piekarnik, Frytkownica |
| Wegetariańskie | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 500 g |
| Składniki | Słodki ziemniak (86,5%), chrupiąca otoczka (8%; mąka ryżowa i kukurydziana, modyfikowana skrobia ziemniaczana, dekstryna, sól, substancje spulchniające (e450, e500), stabilizator (guma ksantanowa), barwniki (ekstrakt z papryki i kurkumina)); oleje roślinne (rzepakowy, słonecznikowy) w różnych proporcjach. |
| Temperatura przechowywania min - max | -24 - -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Producent: | McCain Poland Sp. z o.o.Ulica i numer: Chociwel 25Kod pocztowy i miasto: 57-100 Strzelin PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Nie zamrażać powtórnie. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 161 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 674 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2 g |
| Zawartość soli | 0,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,5 g |
| Cukry | 14 g |
| Zawartość węglowodanów | 24 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 8 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 16 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 9 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E450 Difosforany, E500 Węglany sodu |