Zupka Ramen Hot Kurczak 2xSpicy | 140g | SamYang
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Danie instant o smaku bardzo ostrego kurczaka 2xSpicy
Parametry produktu
| Rodzaj | Chińska |
|---|---|
| Sposób przygotowania | Do gotowania |
| Smak | Kurczak, Ostry |
| Składniki | Makaron (76,7%): mąka pszenna, substancje zagęszczające: e1420, e412, olej palmowy, gluten pszenny, sól, emulgatory: e422, e322 (zawiera soję), olej sojowy, regulatory kwasowości: e501, e500, e339, e330, woda, tokoferol w proszku (zawiera soję) , ekstrakt z zielonej herbaty, barwnik: e101. sos (22,7%): woda, sztuczny aromat kurczaka (zawiera gluten, soję, seler), sos sojowy, cukier, papryka habanero, olej sojowy, cebula, wzmacniacz smaku: e621, olej z nasion papryki chili, czosnek, oleożywica z papryki chili, substancja zagęszczająca: e1420, barwnik: e160c, czarny pieprz, przyprawa curry (zawiera seler). dodatki (0,6%): prażone nasiona sezamu, prażone wodorosty. |
| Zawartość netto | 140 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Korea Południowa |
| Temperatura przechowywania min - max | 18 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: beagley copperman sp. z o.o. ulica i numer: al. józefa grzecznarowskiego 2/801 kod pocztowy i miasto: 26-600 radom pl |
| Produkt halal | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 44 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 90 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Do 600ml wrzącej wody dodaj makaron i gotuj przez 5 minut. następnie odcedź makaron, pozostawiając 8 łyżek stołowych wody. dodaj saszetki z sosem oraz dodatkami. dokładnie wymieszaj i gotowe! dla lepszego smaku możesz dodać świeże warzywa, kurczaka lub owoce morza. |
| Sposób obróbki produktu | Gotowanie na wolnym ogniu, Mieszać |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 393 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1644 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 9,3 g |
| Zawartość soli | 2,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12,1 g |
| Cukry | 5 g |
| Zawartość węglowodanów | 60,7 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |