Zupa tajska 400 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Gotowa |
|---|---|
| Sposób przygotowania | Bez gotowania, Kuchenka mikrofalowa |
| Smak | Orientalny |
| Składniki | woda, warzywa (marchew 13%, papryka 3%, cebula, kukurydza 2%, por 2%, pędy bambusa), ekstrakt z kokosa 8%, mięso z kurczaka 3%, olej rzepakowy, mąka pszenna, koncentrat pomidorowy, trawa cytrynowa 1,4%, sól, skrobia modyfikowana, cukier, pasta curry zielona 0,3% (zielona papryka chili, trawa cytrynowa, czosnek, sól, galangal, pasta z krewetek, skórka z limonki kaffir, przyprawy, liście limonki kaffir, przyprawy (w tym: kolendra, imbir, czosnek), koncentrat soku z cytryny w proszku, przeciwutleniacz: askorbinian sodu. |
| Zawartość netto | 400 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Producent: | Profi S.A.Ulica i numer: Kolejowa 3Kod pocztowy i miasto: 63-520 Grabów nad Prosną PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Tak |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Kuchenka mikrofalowa: zawartość opakowania przełożyć na talerz i włożyć do kuchenki mikrofalowej. podgrzewać: moc 750 w, czas 3-4 minuty. garnek: zawartość opakowania przełożyć do granka. podgrzewać na małym ogniu 2-3 minuty, ciągle mieszając. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 62 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 257 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,4 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,8 g |
| Cukry | 2,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 5 g |
Inne informacje
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
|---|