Yabra Gołąbki W Sosie Pomidorowym 800 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Kuchenka mikrofalowa |
|---|---|
| Zawartość netto | 800 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Kapusta biała 22%, mięso wieprzowe 12,5%, ryż 11,82%, bułka tarta (mąka pszenna, woda, sól, drożdże), białko sojowe, woda, warzywa 3,6% (marchew 2%, cebula 1,6%), koncentrat pomidorowy 3,1%, substancja zagęszczająca skrobia kukurydziana modyfikowana, mąka pszenna, cukier, warzywa suszone (marchew, pietruszka, seler, por, cebula, czosnek), sól, przyprawy, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu. produkt może zawierać: laktozę, jaja. |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,9 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Producent: | P.H.P. YABRA SP. Z O.O.Ulica i numer: M. KONOPNICKIE 404Kod pocztowy i miasto: 42-260 KAMIENICA POLSKA PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 150 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 70 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 292 kJ |
| Wielkość porcji | 800 g |
| Zawartość białek | 2,5 g |
| Zawartość soli | 1,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,1 g |
| Cukry | 1,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,6 g |