Yabra Fasolka Po Bretońsku 800 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Kuchenka mikrofalowa |
|---|---|
| Zawartość netto | 800 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Woda, fasola biała 30%, kiełbasa 7%(mięso wieprzowe 62,5%, mięso z indyka 22,8%, skórki wieprzowe 4%, woda, sól, błonnik ziemniaczany, białko wołowe, przyprawy), boczek wędzony 3% (mięso wieprzowe woda, sól), cebula 2%, substancja zagęszczająca: skrobia modyfikowana kukurydziana, maka pszenna, koncentrat pomidorowy 2,4%, cukier, warzywa suszone (marchew, pietruszka, seler, por, cebula, czosnek), sól, aromaty, przyprawy, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu. produkt może zawierać: soję, laktozę, jaja. |
| Temperatura przechowywania min - max | 18 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,9 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Producent: | P.H.P. YABRA SP. Z O.O.Ulica i numer: M. KONOPNICKIE 404Kod pocztowy i miasto: 42-260 KAMIENICA POLSKA PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 150 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 91 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 378 kJ |
| Wielkość porcji | 800 g |
| Zawartość białek | 5 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,82 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,8 g |
| Cukry | 1,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 9 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |