Woda Mineralna Jurajska Junior Niegazowana 330 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Niegazowana |
|---|---|
| Pojemność | 0,33 l (dm³) |
| Typ | Mineralna |
| Skład dodatkowy | Potas 0,33 mg / 100 ml chlor 0,79 mg/ 100 ml wapń 6,63 mg/ 100 ml magnez 3,29 mg/ 100 ml fluor 0,03 mg / 100 ml sód 1,01 mg / 100 ml wodorowęglany -342 mg / l siarczany 39 mg / l |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0,5 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Producent: | Jurajska Sp. z o. o.Ulica i numer: Myszkowska 40, PostępKod pocztowy i miasto: 42-350 Koziegłowy PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 330 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Zaleca się spożycie do 24 godzin po otwarciu butelki. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. chronić przed działaniem promieni słonecznych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 0 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
| Skrobia | 0 g |
Witaminy
| Fluor | 0,03 mg/100ml |
|---|---|
| Magnez | 3,29 mg/100ml |
| Potas | 0,33 mg/100ml |
| Wapń | 6,63 mg/100ml |
| Chlor | 0,79 mg/100ml |
| Sód | 1,01 mg/100ml |
| Wodorowęglany (HCO3-) | 342 mg/l |
| Siarczany (SO₄²-) | 39 mg/l |