Opis szczegółowy
Osm Garwolin poleca twaróg delikatesowy o delikatnej konsystencji i niezmiennym smaku.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
| Gatunek sera | Twarogowy |
| Smak | |
| Składniki | Mleko pasteryzowane normalizowane, zakwas. |
| Zawartość tłuszczu | Półtłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 20%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,3 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 300 - 350 g |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: okręgowa spółdzielnia mleczarska garwolin ulica i numer: ogrodowa 17 kod pocztowy i miasto: 08-410 wola rębkowska pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 19,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,03 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 3,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 120 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 120 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 504 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 504 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 19,5 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3,3 g |
| Cukry | 2,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,4 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |