TOPSELLER XXL Papryka mix 3 kolory 2,5 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Warzywa |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 2,5 kg |
| Składniki | papryka zielona 34%, papryka czerwona 33%, papryka żółta 33% |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,6 kg |
| Niska wartość energetyczna | 1 |
| Niska zawartość tłuszczu | 1 |
| Producent: | fresh sp. z o.o. ulica i numer: stare chojny 35 kod pocztowy i miasto: 18-400 łomża pl |
| Krótki opis marketingowy | Topseller papryka mix 3 kolory paski 2,5 kg |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 63 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Produktu rozmrożonego nie zamrażać ponownie. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Stosowanie - propozycje podania | Spożywać tylko po obróbce cieplnej. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Rozgrzać w garnku lub na patelni łyżkę oleju, wsypać zawartość opakowania i podgrzewać na średnim ogniu przez około 7-10 minut, od czasu do czasu mieszając. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 20,0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 84,0 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,1 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 %RWS |
| Cukry | 3,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,5 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 1 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 4 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 2 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 25 szt. |