Szynka morlińska z kurczaka Morliny 200 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Produkt blokowy |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Kurczak |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Plastry |
| Składniki | Składniki: mięso kurczęce 85 % ( w tym z fileta piersi kurczaka 73% ), woda, sól, skrobia modyfikowana, stabilizator: cytrynian sodu; glukoza, białko wieprzowe kolagenowe, substancja zagęszczająca: karagen; przeciwutleniacze: izoaskorbinian sodu, kwas askorbinowy; aromaty (zawierają soję, mleko, łącznie z laktozą), przyprawy, ekstrakty przypraw, substancja konserwująca: azotyn sodu. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Producent: | animex kutno sp. z o.o. ul. t. chałubińskiego 8, 00 – 613 warszawa oddział k1 w kutnie ulica i numer: intermodalna 8 kod pocztowy i miasto: 99-300 kutno pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 140 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 588 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 19 g |
| Zawartość soli | 2,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,2 g |
| Cukry | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,1 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|