Strzałkowo Masło Ze Strzałkowa 250 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Masło |
|---|---|
| Typ produktu | |
| Przeznaczenie | do bezpośredniego spożycia lub zgodnie z przepisem kulinarnym |
| Składniki | śmietanka |
| Zawartość tłuszczu | 82 % |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 250 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Producent: | spółdzielnia mleczarska udziałowców w strzałkowie ulica i numer: sikorskiego 28 kod pocztowy i miasto: 62-420 strzałkowo pl |
| Krótki opis marketingowy | Produkt do bezpośredniego spożycia bądź zgodnie z przepisem kulinarnym. |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 24 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 1 dni (dzień) |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Bez dodatku sodu/soli | 1 |
| Klasa tolerancji / ryzyka wg ADR | Nie dotyczy |
| Kategoria transportowa wg ADR | Nie dotyczy |
| Grupa pakowania wg ADR | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 744 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3058 kJ |
| Wielkość porcji | 250 g |
| Zawartość białek | 0,7 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 55 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 82 g |
| Cukry | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,7 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |