Staropolanka Niegazowana 330 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Niegazowana |
|---|---|
| Pojemność | 330 ml |
| Typ | Źródlana |
| Skład dodatkowy | Nie ma innych składników |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Producent: | Uzdrowiska Kłodzkie S.A. - Grupa PGUUlica i numer: Zdrojowa 39Kod pocztowy i miasto: 57-320 Polanica-Zdrój PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 210 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Chronić przed przemrożeniem i działaniem promieni słonecznych |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Do bezpośredniego spożycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 250 ml |
Witaminy
| Cynk (%RWS) | 0 %RWS |
|---|---|
| Fluor | 0,021 mg/100g |
| Fluor (%RWS) | 0,6 %RWS |
| Fosfor | 0 mg/100g |
| Kwas pantotenowy | 0 mg/100g |
| Magnez | 0,93 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 0,25 %RWS |
| Mangan | 0,0001 mg/100g |
| Miedź | 0,0004 mg/100g |
| Miedź (%RWS) | 0 %RWS |
| Molibden | 0 μg/100g |
| Molibden (%RWS) | 0 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 0 mg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 0 %RWS |
| Potas | 0,19 mg/100g |
| Potas (%RWS) | 0,009 %RWS |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0 mg/100g |
| Ryboflawina (%RWS) | 0 %RWS |
| Selen | 0,0001 μg/100g |
| Selen (%RWS) | 0 %RWS |
| Witamina E (%RWS) | 0 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 0 mg/100g |
| Wapń | 6,75 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 0,08 %RWS |
| Witamina A | 0 μg/100g |
| Witamina B12 | 0 μg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 0 %RWS |
| Witamina E | 0 mg/100g |
| Biotyna (witamina B7) | 0 μg/100g |
| Biotyna (%RWS) | 0 %RWS |
| Chlor | 0,61 mg/100g |
| Chlor (%RWS) | 0,065 %RWS |
| Chrom | 0,0015 μg/100g |
| Cynk | 0,0005 mg/100g |
| Fosfor (%RWS) | 0 %RWS |
| Jod | 0 μg/100g |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 0 μg/100g |
| Kwas foliowy (%RWS) | 0 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0 mg/100g |
| Witamina C | 0 mg/100g |
| Witamina C (%RWS) | 0 %RWS |
| Witamina D | 0 μg/100g |
| Witamina K | 0 μg/100g |
| Żelazo | 0 mg/100g |
| Żelazo (%RWS) | 0 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |