Sos w słoiku śmietanowo - grzybowy Knorr 400 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Pojemność | nie dotyczy |
| Rodzaj sosu | Sos śmietanowy |
| Smak | Śmietankowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Przeznaczenie | do makaronu |
| Składniki | woda, pieczarki (10,9%), ŚMIETANA (6,4%), olej słonecznikowy, skrobia, cebula, kwas: kwas mlekowy, cukier, sól, aromaty, żółtko JAJA kurzego, substancja zagęszczająca: guma guar; czosnek, cebula w proszku, natka pietruszki (0,1%), ekstrakt słodu JĘCZMIENNEGO, stabilizator: karagen. Z składnikami. |
| Zawartość netto | 400 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,61 kg |
| Producent: | diversey polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | Przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce przez maks. 3 dni. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 91 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 378 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,7 g |
| Zawartość soli | 0,78 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,2 g |
| Cukry | 1,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,6 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |