Sonax Xtreme ceramic spray coating 750ml
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
SONAX XTREME CERAMIC SPRAY COATING
Powłoka stworzona w ceramiczno-karbonowej technologii
„Si-Carbon”.
Zabezpiecza lakier przed warunkami atmosferycznymi, promieniowaniem
UV, brudem, owadami, solą drogową itp.
Nie wymaga polerowania lakieru przed aplikacją.
Zapewnia bardzo gładką, niemal lustrzaną powierzchnię
lakieru i wyjątkową hydrofobowość.
Poprawia wygląd pojazdu i ułatwia jego mycie.
Odbudowuje nałożone wcześniej powłoki ceramiczne.
Parametry produktu
| Przeznaczenie | Lakier |
|---|---|
| Właściwości | Zabezpieczające |
| Rodzaj | Płyn |
| Temperatura użycia | 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Zawartość netto | 750 ml |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarza zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pph parys sp. z o.o. ulica i numer: anny walentynowicz 1 kod pocztowy i miasto: 20-328 lublin pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |