Smoby Traktor XL niebieski
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Traktor z nowym designem na pedały w zestawie z przyczepką. Regulowane siedzisko, stabilna i wytrzymała konstrukcja, klakson. Siedzisko na wysokości: 37cm. Wyprodukowany we Francji. Wymiary: 142 x 44 x 54,5 cm, 3 l+
Parametry produktu
| Typ | Traktory |
|---|---|
| Napęd | Na pedały |
| Maksymalna waga dziecka | 50 kg |
| Użyte materiały | Plastik, Metal |
| Wymiary | 1,42 m |
| Kolor | Niebieski, Czarny, Szary |
| Rok produkcji | 2022 |
| Wiek dziecka | 3 lata |
| Wyprodukowano na terenie UE | Tak |
| Gwarancja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 7,92 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: simba toys polska sp. z o.o. ulica i numer: flisa 2 kod pocztowy i miasto: 02-247 warszawa pl |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Dodatkowe informacje | Produkt posiada: pedały, kierownicę, regulowane siedzisko, przyczepkę oraz klakson |