Serek wiejski Almette z delikatnym serem ricotta Hochland 150 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Twarogowy |
| Składniki | twaróg ziarnisty, śmietanka pasteryzowana 22%, ser ricotta 11% (serwatka, śmietanka, regulator kwasowości: kwas mlekowy), sól, białka mleka, odtłuszczone mleko |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Producent: | HOCHLANDUlica i numer: UL. Okrężna 2Kod pocztowy i miasto: 65-530 KAŹMIERZ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 176 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Typ opakowania drugiego rzędu | Taca |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,14 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 84 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 36 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 352 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 150 kJ |
| Wielkość porcji | 150 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 0,59 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3,3 g |
| Cukry | 1,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,8 g |