Sante sezam 300 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Zawartość netto | 300 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Ziarna sezamu. może zawierać śladowe ilości orzeszków arachidowych i innych orzechów, glutenu, soi, mleka. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,3 kg |
| Producent: | SANTE sp. z o. o. (dawniej SANTE A.Kowalski Sp. J.)Ulica i numer: Jagiellońska 55AKod pocztowy i miasto: 03-301 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 656 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2710 kJ |
| Wielkość porcji | 5 g |
| Zawartość białek | 23 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 60 g |
| Cukry | 1,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,1 g |
| Informacja dotycząca odżywczej wartości odniesienia | - |
Witaminy
| Cynk (%RWS) | 28 %RWS |
|---|---|
| Fosfor | 775 mg/100g |
| Magnez | 377 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 101 %RWS |
| Miedź | 1,3 mg/100g |
| Miedź (%RWS) | 130 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 7,5 mg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 47 %RWS |
| Potas | 387 mg/100g |
| Potas (%RWS) | 19 %RWS |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,45 mg/100g |
| Ryboflawina (%RWS) | 32 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 0,78 mg/100g |
| Cynk | 2,8 mg/100g |
| Fosfor (%RWS) | 111 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,79 mg/100g |
| Żelazo | 5,9 mg/100g |
| Żelazo (%RWS) | 42 %RWS |