Sałatka Z Łososia Po Meksykańsku 170 g Contimax
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | Rozdrobnione mięso z łososia atlantyckiego 30% (Salmo salar, wyhodowano w Norwegii), marchew, ziemniak, woda, papryka, fasola czerwona marynowana 2% (fasola czerwona, woda, ocet spirytusowy, sól, substancja słodząca: sacharyny, substancja konserwująca: sorbinian potasu), koncentrat pomidorowy, kukurydza 1%, olej rzepakowy, sól, cukier, ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana kukurydziana, suszone warzywa (marchew, seler, cebula, por, natka pietruszki), koncentrat białka sojowego, błonnik bambusowy, przyprawy (zawierają gorczycę), aromat, stabilizator; difosforany; koncentrat papryki, regulator kwasowości; kwas cytrynowy. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 170 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | nie dotyczy |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Producent: | Contimax SAUlica i numer: Partyzantów 12CKod pocztowy i miasto: 32-700 Bochnia PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 255 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 115 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 481 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,8 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,5 g |
| Cukry | 2,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,6 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |