Pulpety W Sosie Pomidorowym Z Marchewką I Pietruszką 700 g - Dwa Obiady W Słoju Pamapol
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Bez gotowania |
|---|---|
| Zawartość netto | 700 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Woda, mięso oddzielone mechanicznie z kurczaka 12%, mięso drobiowe z kurczaka 5,9%, koncentrat pomidorowy 4,5%, warzywa w zmiennych proporcjach 3,8% (marchew 2,4%, pietruszka 0,8%, seler), cebula smażona 2% (cebula, tłuszcz wieprzowy), teksturowane białko sojowe, bułka tarta (mąka pszenna, mąka żytnia, woda cukier, drożdże piekarskie, sól, smalec wieprzowy), skrobia modyfikowana, cukier, sól, kasza manna (z pszenicy), mąka pszenna, przyprawy (w tym gorczyca), białko sojowe (mąka sojowa), suszone warzywa w zmiennych proporcjach (marchew, pasternak, cebula, pietruszka, lubczyk, por), glukoza, aromaty, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, ekstrakt drożdżowy, preparat aromatyzujący |
| Pojemność | 700 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Producent: | Pamapol S.A.Ulica i numer: Wieluńska 2Kod pocztowy i miasto: 97-438 Rusiec PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Podgrzać w garnku. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 85 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 356 kJ |
| Wielkość porcji | 700 g |
| Zawartość białek | 7,2 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,5 g |
| Cukry | 1,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,5 g |
Inne informacje
| Osłonka niejadalna | Nie |
|---|