Pulpety W Sosie Pomidorowym 850 g Moja Kuchnia
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Kuchenka mikrofalowa |
|---|---|
| Zawartość netto | 850 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Woda, mięso oddzielone mechanicznie drobiowe 29%, mięso wieprzowe 2,5%, warzywa 4,2% (marchew 2,8%, cebula 1,4%), mąka pszenna, substancja zagęszczająca: skrobia modyfikowana kukurydziana, bułka tarta (mąka pszenna, woda, sól, drożdże), koncentrat pomidorowy 2,4%, cukier, warzywa suszone: (marchew, pietruszki, seler, por,cebula, czosnek), kasza manna, białko sojowe, błonnik ziemniaczany, sól, przyprawy, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu. produkt może zawierać: laktozę, jaja. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,26 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Producent: | P.H.P. YABRA SP. Z O.O.Ulica i numer: M. KONOPNICKIE 404Kod pocztowy i miasto: 42-260 KAMIENICA POLSKA PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 95 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 394 kJ |
| Wielkość porcji | 850 g |
| Zawartość białek | 4 g |
| Zawartość soli | 1,12 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,21 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,3 g |
| Cukry | 1,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 6 g |