Plastry do depilacji ciała Joanna Sensual Aloes skóra wrażliwa 12 szt.

Opis
Plastry z woskiem do depilacji ciała to szybki i skuteczny sposób na aksamitnie gładkie ciało. Specjalna formuła wosku została wzbogacona o wyciąg z aloesu, który wykazuje właściwości kojące i nawilżające. Plastry są łatwe w użyciu – dzięki specjalnemu, elastycznemu podłożu łatwo dopasowują się do kształtów ciała i skutecznie usuwają zbędne owłosienie wraz z cebulkami. Przy regularnym stosowaniu odrastające włoski są delikatniejsze i mniej liczne.
Dołączona oliwka nie tylko zmywa pozostałości wosku, ale także działa na skórę kojąco i łagodząco, po zabiegu efekt aksamitnie gładkiej skóry utrzymuje się nawet przez kilka tygodni.
Parametry produktu
Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń produkt nie wymaga ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa
Pojemność 59 g
Skład Plastry do depilacji: triethylene glycol rosinate, glyceryl rosinate, hydrogenated microcrystalline wax, parfum, ricinus communis seed oil, pentaerythrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamate, hexyl cinnamal, linalool, alpha-isomethyl ionone, helianthus annuus seed oil, aloe barbadensis leaf extract, ci:77891, ci:47000, ci:61565 oliwka łagodząca podrażnienia: paraffinum liquidum, chamomilla recutita flower extract, parfum
Testowany dermatologicznie Tak
Waga jednostkowa brutto 0,06 kg
Rodzaj produktu Plastry
Kod CN 3307 90 00