Pasta lekkościerna do szarych i srebrnych lakierów 100ml Holts
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Pasta lekkościerna do usuwania zarysowań oraz hologramów. Do wszystkich typów lakierów: bezbarwnych, metalizowanych i perłowych. Przywraca połysk i głębie koloru. Usuwa zmatowienia, utlenioną warstwę lakieru i inne zanieczyszczenia. Zawiera pigmenty odświeżające szare i srebrne lakiery. Nie zawiera silikonu, wosków ani rozpuszczalników.
Parametry produktu
| Przeznaczenie | Lakier |
|---|---|
| Właściwości | Ścierne |
| Rodzaj | Mleczko |
| Temperatura użycia | 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Zawartość netto | 100 ml |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pph parys sp. z o.o. ulica i numer: anny walentynowicz 1 kod pocztowy i miasto: 20-328 lublin pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Anglia |