Parówki Ulubione Indykpol 205 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Indyk, Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | mięso oddzielone mechanicznie z indyka 50,8%, woda, mięso wieprzowe 10,9%, skóry drobiowe, tłuszcz wieprzowy, skrobia ziemniaczana, sól, przyprawy (w tym: JAJA, MLEKO, SOJA, SELER, GORCZYCA) ekstrakty przypraw, aromaty, glukoza, białko SOJOWEwłókno roślinne, hydrolizat białka SOJOWEGO tłuszcz drobiowy, ekstrakt drobiowy, regulatory kwasowości: E331, E261, E326, E330, stabilizatory: E451, wzmacniacze smaku: E621, E635, przeciwuteniacz: askorbinian sodu, substancja konserwująca: azotyn sodu. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 205 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Producent: | Indykpol SAUlica i numer: ul. Jesienna 3Kod pocztowy i miasto: 10-370 Olsztyn PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1. Wyjmij z opakowania. Wrzuć do lekko gotującej się wody na ok.3 minuty. 2. Wrzuć parówki w opakowaniu na ok. 5 minut do lekko gotującej się wody. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 261 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1079 kJ |
| Wielkość porcji | 205 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 1,84 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 23 g |
| Cukry | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,5 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |