Pan Rustico- chleb wiejski BEZGL. 250 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opracowany specjalnie dla osób nietolerujących glutenu.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu produkt przechowywać schowany w foliowej toreb
Składniki
woda, skrobia kukurydziana, zakwas 16% (woda, mąka ryżowa*), mąka ryżowa, włókno roślinne (psylium), siemię lniane 2%, płatki SOJOWE 2%, substancja zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza; olej słonecznikowy, białko SOJOWE, drożdże, płatki z prosa 1%, sól, mąka z sorgo 1%, cukier, błonnik cytrusowy, cukier karmelizowany.
Alergeny
SOJA
Możliwe alergeny
ŁUBIN
Produkt bez laktozy: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 954/226 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 2.4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.4 g |
| Węglowodany | 44 g |
| Cukry | 6.3 g |
| Błonnik | 6.7 g |
| Białko | 3.8 g |
| Sól | 1 g |