Pamapol Flaczki w rosole dobrze doprawione 500 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Do gotowania |
|---|---|
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | woda, przedżołądki wołowe 28%, warzywa w zmiennych proporcjach 12% (marchew, seler korzeń, cebula), sól, przyprawy, zioła, aromaty, warzywa suszone w zmiennych proporcjach (marchew, pasternak, cebula) żelatyna wieprzowa, cukier, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, maltodekstryna. |
| Pojemność | 500 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,81 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Producent: | Pamapol S.A.Ulica i numer: Wieluńska 2Kod pocztowy i miasto: 97-438 Rusiec PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zawartość słoika przełożyć do garnka. Podgrzewać od czasu do czasu mieszając. Podawać z pieczywem lub innymi dodatkami. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 36 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 152 kJ |
| Wielkość porcji | 500 g |
| Zawartość białek | 6 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,7 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,4 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|