Oesełka z garwolina masło ekstra 200 g osm garwolin
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Masło |
|---|---|
| Typ produktu | |
| Przeznaczenie | Do bezpośredniego spożycia lub jako półprodukt |
| Składniki | Śmietanka pasteryzowana, koncentrat kwasu mlekowego, aromat |
| Zawartość tłuszczu | 82 g/100g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Producent: | okręgowa spółdzielnia mleczarska garwolin ulica i numer: ogrodowa 17 kod pocztowy i miasto: 08-410 wola rębkowska pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 350 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,02 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 744 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 744 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3061 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 3061 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 57 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 82 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 57 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 82 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,6 g |