Asortyment Moje zakupy
 • Promocje

 • Piekarnia

 • Owoce i warzywa

 • Mięso, ryby

 • Nabiał

 • Spożywcze

 • Napoje

 • Alkohole

 • Kosmetyki

 • Dom

 • Art. przemysłowe

 • Muchospray 750ml

  Dostępność: Dostępny
  Wysyłka w: 24 godziny
  Cena: 45,13 zł 45.13
  ilość szt.
  dodaj do przechowalni
  Ocena: 0
  Producent: Bros
  Kod produktu: 23923675

  Opis

  Preparat w aerozolu do zwalczania owadów latających i biegających. Zestawienie kilku nowoczesnych substancji aktywnych pozwoliło osiągnąć zarówno błyskawiczne działanie (efekt 'knock-down'), jak i skuteczność tam, gdzie owady uodporniły się na dotychczas stosowane preparaty.

   

  Parametry produktu
  Rodzaj Aerozol
  Skład Fenotryna 0,1%; praletryna 0,09%; butotlenek piperonylu 0,45%
  Sposób użycia Zamknąć drzwi i okna. przed użyciem wstrząsnąć. oprysk rozpocząć od najdalszej części pomieszczenia, cofając się w kierunku wyjścia. trzymając puszkę pionowo rozpylać produkt we wszystkich kierunkach uwzględniając okolice okien i powierzchni nasłonecznionych. opryskiwać z odległości nie mniejszej niż 1 m od ścian, tkanin i mebli. czas opryskiwania pomieszczenia 20m2 (50 m3 ) wynosi ok. 10 s. po skończonym zabiegu pozostawić pomieszczenie zamknięte przez ok. 15 min, po czym starannie wywietrzyć.
  Wymiar opakowania (SxWxG) 6,5 x 35 x 6,5 cm
  Hasła ostrzegawcze niebezpieczeństwo
  Liczba warstw na palecie 4 warstw (warstwa)
  Zakres stosowania Aerozol skutecznie zwalcza owady latające: muchy, komary, muszki owocowe, osy i dorosłe osobniki moli odzieżowych w pomieszczeniach.
  Liczba opakowań konsumenckich 1 szt.
  Substancje aktywne Fenotryna 0,1%; praletryna 0,09%; butotlenek piperonylu 0,45%
  Waga jednostkowa brutto 0,62 kg
  Zawartość nominalna 750 ml
  Numer pozwolenia na obrót 4872/12
  Waga brutto 7,49 kg
  Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 64 op. zb. (DU)
  Gwarancja 48 mies.
  Piktogramy GHS Stwarzające zagrożenie dla środowiska wodnego: Toksyczność ostra, Toksyczność przewlekła, Gazy łatwopalne, Wyroby aerozolowe, Substancje ciekłe łatwopalne, Substancje stałe łatwopalne, Substancje i mieszaniny samoreaktywne, Substancje ciekłe piroforyczne, Substancje stałe piroforyczne, Substancje i mieszaniny samonagrzewające się, Substancje i miesznaniny, które w kontakcie ze wodą wydzielają gazy łatwopalne, Nadtlenki organiczne
  Wysokość palety 1,57 m
  Bezpieczny dla ludzi Tak
  Zagrożenie Tak
  Liczba opakowań pierwszego rzędu na warstwie palety 16 op. zb. (DU)
  Rodzaj zagrożenia H222 skrajnie łatwopalny aerozol. h229 pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. h411 działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. zwroty określające warunki bezpiecznego stosowania: p102 chronić przed dziećmi. p210 przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. nie palić. p211 nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. p251 nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. p410+p412 chronić przed światłem słonecznym. nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°c. p260 nie wdychać rozpylonej cieczy.
  Kod CN 3808 91 10
  Karta charakterystyki produktu https://baza.wisebase.pl/media/img/original/58/03/580304.pdf

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium