Moja Kuchnia Flaki wołowe w rosole 500 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Kuchenka mikrofalowa |
|---|---|
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Woda, przedżołądki wołowe 30%, warzywa 7,6% (seler 5,4%, marchew 2,2%), skórki wieprzowe, rosół (sól, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5 rybonukleotydy disodowe), tłuszcz palmowy, cukier, aromaty, glukoza, przyprawy, barwnik (karmel amoniakalny), warzywa suszone (marchew, czosnek, liść pietruszki), sól, przyprawy. produkt może zawierać : gluten, soję, laktozę, jaja. |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,85 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Producent: | P.H.P. YABRA SP. Z O.O.Ulica i numer: M. KONOPNICKIE 404Kod pocztowy i miasto: 42-260 KAMIENICA POLSKA PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 47 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 199 kJ |
| Wielkość porcji | 500 g |
| Zawartość białek | 9,8 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,36 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|