Meelania Ser kozi porcja 200 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj mleka | Kozie |
|---|---|
| Typ sera | Holenderski |
| Gatunek sera | Holenderski |
| Forma | Kostka |
| Smak | Delikatny |
| Składniki | Pasteryzowane mleko kozie, sól, kultury bakterii mlekowych, podpuszczka mikrobiologiczna. |
| Zawartość tłuszczu | Śmietankowy (sery podpuszczkowe)(zaw. tłuszczu 50%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Zawartość netto | 200 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Holandia |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 5 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Producent: | pph temar sp. z o.o. sp.k. ulica i numer: tartaczna 34 kod pocztowy i miasto: 40-749 katowice pl |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 230 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 230 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|---|
| Sposób obróbki produktu | Bez gotowania, Gotowy do jedzenia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 392 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1598 kJ |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Zawartość białek | 23 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 23 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 32 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |