Masło ekstra osełeczka górska mini Sobik 100 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Masło |
|---|---|
| Typ produktu | |
| Przeznaczenie | Do bezpośredniego spożycia |
| Składniki | Masło |
| Zawartość tłuszczu | 83 % |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Producent: | SobikUlica i numer: Stalmacha 43Kod pocztowy i miasto: 43-430 Skoczów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 21 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych, chronić przed światłem |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,07 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,04 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,04 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 750 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 75 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3082 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 308 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,7 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 56,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 83 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5,68 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 8,3 g |
| Cukry | 0,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,4 g |