Krakuski Paluszki z galaretką pomarańczową w czekoladzie 144 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Herbatniki |
|---|---|
| Smak | Pomarańczowy |
| Dodatki | Czekolada ciemna |
| Zawartość netto | 144 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | czekolada [miazga kakaowa, cukier, tłuszcz kakaowy, produkt serwatkowy (z mleka), emulgator: lecytyny, aromat], mąka pszenna, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, zagęszczony sok pomarańczowy (2,8 %), olej palmowy, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu i węglany potasu, substancja żelująca: pektyny, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i cytryniany potasu, aromaty. Na tej linii produkcyjnej są też używane jaja, soja, migdały i orzechy laskowe |
| Temperatura przechowywania min - max | 16 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2027-06-30 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | CU-RSPO SCC-817674 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Producent: | Bahlsen Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.Ulica i numer: Piłsudskiego 1Kod pocztowy i miasto: 32-050 Skawina PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 42 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 449 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1885 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,9 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18 g |
| Cukry | 44 g |
| Zawartość węglowodanów | 66 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |