Wszystko zaczęło się w 1881 r. od Janosa Kotányi i papryki. Wkrótce dołączyły inne drogocenne przyprawy i zioła z całego świata. Dziś, tak samo jak przed laty, są naszą największą pasją. Dlatego używamy wyłącznie najlepszych składników, aby uzyskać niepowtarzalny aromat Kotányi. Dla 100% smaku i bogatego aromatu. Mieszanka przypraw została wybrana z wielką starannością aby zapewnić wyjątkowe kulinarne wrażenia. Kurkuma, kolendra i imbir, nadają potrawom idealnego indyjskiego akcentu. Nazwa potrawy pochodzi od glinianego pieca Tandoor, w którym przygotowuje się potrawy na bazie kurczaka, ryb lub owoców morza. Pierś z kurczaka z salsą ananas & awokado i ryżem // Dla 4 osób: // 4 piersi z kurczaka, // 4 limonki (sok), // 1 łyżka świeżej kolendry, // 3 łyżki oliwy z oliwek, // 2 łyżeczki miodu, // sól, // ½ ananasa, // 1 awokado, // ½ czerwonej cebuli, // pieprz z młynka Kotanyi, // 1-2 łyżeczki Tandoori Kotanyi, // 1 szklanka ryżu jaśminowego, // łyżka masła, // 2 liście limonki. Przyrządzenie: Wyciśnij sok z 3 limonek. Wymieszaj sok z limonek, kolendrę, oliwę z oliwek, Tandoori KOTÁNYI, dodaj szczyptę soli i miód. Umieść piersi kurczaka w marynacie na 2 godziny, najlepiej trzymając w lodówce. Rozgrzej piekarnik do 160 ° C. Rozgrzej patelnię, dodaj oliwę i podsmaż mięso z każdej strony przez 2 minuty. Następnie umieść piersi w piekarniku na kolejne 11 minut. W międzyczasie pokrój ananasa, awokado i cebulę na małe kostki i umieść w misce. Następnie dodaj sok z ostatniej limonki, kolendrę i dopraw całość solą i pieprzem. Przygotuj ryż zgodnie z opisem na opakowaniu i dodaj liście limonki w połowie czasu gotowania. Dodaj łyżkę masła, jeśli chcesz. Po upieczeniu piersi z kurczaka, udekoruj je salsą i podawaj z ryżem. Aby uzyskać nieco ostrzejszą wersję, dodaj chili do marynaty. Więcej przepisów na stronie: www.kotanyi.com.
Parametry
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|
| Przeznaczenie | Nazwa potrawy pochodzi od glinianego pieca Tandoor, w którym przygotowuje się potrawy na bazie kurczaka, ryb lub owoców morza. |
|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
|---|
| Zawartość netto | 20 g |
|---|
| Składniki | Sól kuchenna jodowana (sól kuchenna, jodek potasu), czosnek, kurkuma, brązowy cukier (cukier, syrop z trzciny cukrowej, syrop karmelowy), imbir, kolendra, cebula, kumin, cynamon, chili, pieprz, kardamon, goździki, pieprz różowy, gałka muszkatołowa. |
|---|
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 35 °C |
|---|
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
|---|
| Producent: | Kotányi Polonia Sp. z o.o.Ulica i numer: ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7Kod pocztowy i miasto: 02-366 Warszawa PL |
|---|
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 210 op. zb. (DU) |
|---|
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
|---|
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
|---|
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
|---|
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
|---|
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
|---|
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
|---|
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
|---|
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
|---|
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
|---|
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
|---|
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
|---|
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|
| Wartość energetyczna kcal | 235 kcal |
|---|
| Wartość energetyczna kJ | 985 kJ |
|---|
| Wielkość porcji | 5 ml |
|---|
| Zawartość białek | 7,5 g |
|---|
| Zawartość soli | 30 g |
|---|
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,7 g |
|---|
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,1 g |
|---|
| Cukry | 13 g |
|---|
| Zawartość węglowodanów | 34 g |
|---|
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|