Knorr sos koperkowy 31 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Zawartość netto | 30 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, skrobia, odtłuszczone mleko w proszku (16%), tłuszcz palmowy, prażona cebula (3,2%), sól ( w tym jodowana), koperek (2,3%), aromaty ( zawierają pszenicę, jęczmień, mleko), laktoza, ekstrakt drożdżowy, białka mleka, maltodekstryna, sok z cytryny, koncentraty soków z warzyw ( z selera, marchwii, pora, cebuli), ekstrakt białego wina, pieprz, kurkuma. może zawierać jaja, soję i gorczycę. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Producent: | diversey polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,62 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 5,6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 50 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 38 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 208 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 156 kJ |
| Wielkość porcji | 75 ml |
| Zawartość białek | 1,5 g |
| Zawartość soli | 0,83 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1 g |
| Cukry | 1,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,4 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 2 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 10 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 2 %RWS |