Knorr bulion warzywny 180 g (18 kostek) 9 l
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Bulion warzywny |
|---|---|
| Sposób przygotowania | Zaparzać gorącą wodą |
| Smak | Z warzywami |
| Wegetariańskie | Tak |
| Składniki | Sól, tłuszcz palmowy, skrobia, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, inozynian disodowy, guanylan disodowy; całkowicie utwardzony tłuszcz palmowy, cukier, cebula (4 %), czosnek (1 %), natka pietruszki (1 %), marchew (1 %), nasiona selera, kurkuma, czerwona papryka, aromaty, ekstrakt drożdżowy, korzeń pietruszki. odpowiedni dla wegan. |
| Zawartość netto | 180 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Portugalia |
| Temperatura przechowywania min - max | powyżej 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Producent: | diversey polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 280 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 2,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 1,1 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 6 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 16 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 27 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 67 kJ |
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | 0,83 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 1 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 35 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 1 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 36 szt. |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
|---|---|
| Zawiera olej palmowy | Tak |