Kiełki rzodkiewki polska 50 g pokarm życia
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
KIEŁKI RZODKIEWKI POLSKA 50G POKARM ŻYCIA
Parametry produktu
| Rodzaj pakowania produktu | Paczkowane |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 50 g |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: "pokarm życia" goh sp. z o.o. ulica i numer: sulęcińska 1/5 kod pocztowy i miasto: 04-959 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 59 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 245 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,7 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,2 g |
| Cukry | 1,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,3 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwas foliowy (witamina B9) | 96,3 μg/100g |
|---|---|
| Witamina C | 35,2 mg/100g |
| Mangan | 0,32 mg/100g |
| Witamina C (%RWS) | 44 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,3 mg/100g |
| Fosfor | 126,9 mg/100g |
| Witamina E (%RWS) | 17 %RWS |
| Fosfor (%RWS) | 18 %RWS |
| Witamina E | 2,09 mg/100g |
| Witamina B6 (%RWS) | 21 %RWS |