Kiełbasa śląska Tarczyński 500 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione |
| Składniki | Składniki: mięso wieprzowe 95%, skrobia, sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, białko wieprzowe, glukoza, stabilizatory: di-, trifosforany, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, substancja konserwująca: azotyn sodu. osłonka jadalna: jelito wieprzowe. produkt możezawierać: soję, gluten, mleko, orzechy, seler, gorczycę. pakowany w atmosferze ochronnej. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,6 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,5 - 0,7 kg |
| Producent: | TARCZYŃSKI S.A.Ulica i numer: Ujeździec Mały 80Kod pocztowy i miasto: 55-100 Trzebnica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 243 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1009 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 2,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 2 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|