Keto Kolagen Coffee Creamer + MCT - śmietanka do kawy 300 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Collagen Coffee Creamer to zdrowy, pyszny
dodatek do porannej kawy. Zawiera wartosciowe
tłuszcze z organicznego napoju kokosowego
i oleju MCT oraz peptydy kolagenowe.. Wymieszaj 2 łyzeczki (około 10 g) w kubku kawy.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od 5 do 25°C
Składniki
kolagen wołowy granulowany,
średniołańcuchowe trójglicerydy, guma arabska,
dwutlenek krzemu, bio napój kokosowy w proszku,
bio maltodekstryna, bio błonnik z akacji
Możliwe alergeny
GLUTEN,ORZECHY
Informacje o produkcie
Marka: DIET FOOD
Kraj pochodzenia: Polska
Masa brutto: 0,35 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2041/488 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 27 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 27 g |
| Węglowodany | 2.7 g |
| Cukry | 1.1 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 55 g |
| Sól | 0.3 g |