Jarzynowa z mięsem wieprzowym 450 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Bez gotowania, Kuchenka mikrofalowa |
|---|---|
| Zawartość netto | 450 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | woda, warzywa 28% (marchew, fasola szparagowa, kapusta biała, ziemniaki, seler, pietruszka), mięso wieprzowe 4%, śmietana 2%, mąka pszenna, sól, skrobia modyfikowana, koper, pieprz, ekstrakt drożdżowy, przeciwutleniacz: askorbinian sodu |
| Temperatura przechowywania min - max | 8 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Producent: | Profi S.A.Ulica i numer: Kolejowa 3Kod pocztowy i miasto: 63-520 Grabów nad Prosną PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Kuchenka mikrofalowa: zawartość opakowania przełożyć na talerz i włożyć do kuchenki mikrofalowej. podgrzewać: moc 750 w, czas 3-4 minuty. garnek: zawartość opakowania przełożyć do granka. podgrzewać na małym ogniu 2-3 minuty, ciągle mieszając. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 27 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 113 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,5 g |
| Zawartość soli | 0,77 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,7 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,2 g |
Inne informacje
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
|---|