Fasolka po bretońsku z kiełbasą wędzoną Pamapol 500 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Bez gotowania |
|---|---|
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | woda, fasola biała gotowana 30%, kiełbasa drobiowo-wieprzowa wędzona parzona 8,8% (mięso drobiowe 60%, mięso wieprzowe 18%, sól, skrobia natywna, przyprawy (w tym czosnek), aromat, sproszkowany sok buraka liściowego, koncentrat soku z aceroli, maltodekstryna, kultury starterowe), koncentrat pomidorowy 2,7%, cebula smażona 1,7% (cebula, tłuszcz wieprzowy), skrobia modyfikowana, mąka pszenna, cukier, sól, ekstrakty przypraw, substancje aromatyczne, przyprawy, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), maltodekstryna, majeranek, czosnek świeży, barwnik: ekstrakt z papryki; ekstrakt liścia laurowego, ekstrakt ziela angielskiego |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,8 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja, UHT |
| Producent: | Pamapol S.A.Ulica i numer: Wieluńska 2Kod pocztowy i miasto: 97-438 Rusiec PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przełożyć do garnka. Podgrzewać od czasu do czasu mieszając. Podawać z pieczywem lub innymi dodatkami. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 85 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 359 kJ |
| Wielkość porcji | 500 g |
| Zawartość białek | 4 g |
| Zawartość soli | 0,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,1 g |
| Cukry | 3,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|