Fasolka Po Bretońsku Z Wędzoną Kiełbasą 700 g - Dwa Obiady W Słoju Pamapol
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Bez gotowania |
|---|---|
| Zawartość netto | 700 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Woda, fasola biała gotowana 30%, kiełbasa wieprzowa wędzona parzona 8,8% (mięso wieprzowe, woda, białko sojowe, sól, skrobia ziemniaczana, stabilizatory: difosforany, trifosforany, polifosforany, cukier, przyprawy, osłonka: jelito ), koncentrat pomidorowy 2,7%, mąka pszenna, skrobia modyfikowana, cukier, przyprawy, sól, pomidor w proszku, cebula, papryka, czosnek, hydrolizat białka drożdżowego, ekstrakty przypraw, aromaty, aromat dymu wędzarniczego, ekstrakt drożdżowy |
| Pojemność | 700 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Producent: | Pamapol S.A.Ulica i numer: Wieluńska 2Kod pocztowy i miasto: 97-438 Rusiec PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Podgrzać w garnku. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 83 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 351 kJ |
| Wielkość porcji | 700 g |
| Zawartość białek | 7,8 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,1 g |
| Cukry | 1,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,6 g |
Inne informacje
| Osłonka niejadalna | Nie |
|---|