Dziedzilla Polskie Wody Lecznice 330 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Lekko gazowana |
|---|---|
| Pojemność | 330 ml |
| Typ | Lecznicza |
| Typ chemiczny | Wodorowęglanowa, Chlorkowa, Sodowa, Kwasowęglowa |
| Skład dodatkowy | Kationy [mg/l]: na+ 846,00; ca2+ 170,00; k+ 52,40; mg2+ 23,60; li+ 1,70; fe2+ 0,42 aniony [mg/l]: hco3- 1730,00; cl- 681,00; so42- 29,00; i- 0,68 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Nazwa otworu lub zespołu otworów tworzących ujęcie oraz ich miejsce ze wskazaniem miejsca lub miejscowości | Ujęcie "Dziedzilla" w Szczawie |
| Producent: | cd partner sp. z o.o. ulica i numer: botaniczna 10 kod pocztowy i miasto: 60-586 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
| Sumaryczna zawartośc rozpuszczonych składników mineralnych w wodzie | 3650 mg/l |
| Sumaryczna zawartość anionów w wodzie | 2440,68 mg/l |
| Sumaryczna zawartość kationów w wodzie | 1094,12 mg/l |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Chronić przed działaniem promieni słonecznych i przemrożeniem. Zaleca się spożycie do 48 godzin po otwarciu. Osad w butelce jest zjawiskiem . Posiada swoisty smak i zapach. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zaleca się stosowanie w kuracji pitnej w trzech dawkach: pierwsza dawka 400 ml, rano na pół godziny przed posiłkiem, następnie w południe i wieczorem po 300 ml, również przed posiłkiem. Nie przekraczać dawki 1000 ml wody leczniczej na dobę. Zaleca się picie wody wolno, małymi porcjami. Inhalacje i płukanie: można stosować bez rozcieńczenia do płukania jamy ustnej lub gardła, w stanach zapalnych tych narządów. Czas trwania kuracji od 4 do 6 tygodni, w przypadku nawrotów lub w celach profilaktycznych ponowna kuracja po okresie jednego miesiąca. Ograniczenia do stosowania w formie kuracji pitnej: znaczne nadciśnienie tętnicze, skłonności do obrzęków, nadczynność tarczycy i nadwrażliwość na jod. Producent nie ponosi odpowiedzialności za skutki wywołane nieprawidłowym dawkowaniem. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |